UDANY POCZĄTEK RUNDY

UDANY POCZĄTEK  RUNDY

W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej w lidze WZPN Złoci podejmowali Olimp Poznań, którego w pierwszej kolejce pokonaliśmy 6-2.W sobotnim meczu Złoci dominowali od samego początku.Nasza gra była szybka i składna co pozwalało na stwarzanie sobie sytuacji bramkowych i już w 10min prowadziliśmy 1-0. Drużyna gości próbowała odpowiedzieć, ale w tym dniu to Złoci byli stroną przeważającą i jakieś próby ataków drużyny przyjezdnej były rozbijane błyskawicznie przez nasz zespół. W 34min było już 2-0.W drużynie gości panował duży chaos.Gra gości była nerwowa i niedokładna co skrzętnie wykorzystywał nasz zespól zdobywając bramkę do szatni. 3-0 do przerwy.Druga połowa zaczęła sie trochę niemrawo przez nasz zespół.Goście natomiast grając z wiatrem próbowali strzałów z daleka i nawet raz obili naszą poprzeczkę.Ambicja drużyny z Poznania została nagrodzona w 68min, która po jednej z akcji zdobywają bramkę.Jednak od tego momentu ponownie do głosu doszli Złoci, którzy w ostatnich dwunastu minutach zdobywają trzy bramki i wygrywają całe spotkanie 6-1.BRAWO CHŁOPAKI!!!!GRATULACJE!!!

BRAMKI:J.KASPRZAK- 2, A.DZIWISZ, M.ŁAGODZIŃSKI, J.PISKORSKI, K.SZUDERA