WYPADEK W ROGOŹNIE

WYPADEK  W  ROGOŹNIE

Wyjazd Złotych na mecz sparingowy do Rogoźna z miejscową Wełną zakończył się wysoką porażką naszego zespołu.Początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku, bowiem Złoci pierwsze 20 minut grali w miarę dobrze i gospodarze nie mieli zbyt wielu okazji na strzelenie bramki.W 20min padła jednak pierwsza bramka dla Wełny i od tego momentu było widać coraz wyraźniejszą przewagę gospodarzy.W tej części spotkania zawodnicy Wełny zdobyli jeszcze bramkę i do przerwy prowadzili 2-0.W drugiej połowie Złoci próbowali złapać kontakt, ale nasze akcje były skutecznie powstrzymywane przez gospodarzy.Wełna grała szybko i zdecydowanie atakowała naszą bramkę, zdobywając kolejne bramki.W tej części meczu zdołaliśmy zdobyć bramkę, ale niestety tracimy aż cztery i całe spotkanie przegrywamy 6-1.Głowa do góry.Ta porażka nas wzmocni, a za tydzień startuje już liga WZPN i ta ilość rozegranych sparingów na pewno zaprocentuje i pokażecie, że w Rogoźnie to był tylko wypadek przy pracy.DO BOJU ZŁOCI !!!!!