LIGA+ LECHIA KOSTRZYN WLKP - ZŁOCI ZŁOTKOWO

LIGA+   LECHIA KOSTRZYN WLKP - ZŁOCI ZŁOTKOWO

Złoci przed przerwą świąteczną rozegrali spotkanie w Lidze+. Przeciwnikiem naszego zespołu była Lechia Kostrzyn Wlkp. Drużyna, która na co dzień występuje w I lidze była bardzo wymagającym przeciwnikiem.Ich przewaga w meczu była wyraźna, choć pierwsze minuty należały do Złotych , którzy już w 5min wyszli na prowadzenie.Długo jednak się nie cieszyliśmy bowiem chwilę później był już remis.Gospodarze uzyskiwali coraz wyraźniejszą przewagę. Akcje ich były szybkie i skuteczne bowiem do przerwy przegrywaliśmy już 4-1. w drugiej połowie wiele się nie zmieniło.Nadal przewaga w spotkaniu należała do gospodarzy. Złoci jednak też próbowali zagrozić bramce Lechii, ale nasze akcje były nieskuteczne.Lechia w tej części meczu strzelała kolejne bramki i ostatecznie wysoko pokonała nasz zespół 8-1. Taki przedwczesny Śmigus - Dyngus.Powodzenia w kolejnych spotkaniach!!!!