WYGRANA W LIDZE PLUS

Bardzo dobre spotkanie rozegrał nasz zespół w Lidze Plus.Przeciwnikiem Złotych była drużyna Sokoła Duszniki.Od samego początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu,który z łatwością stwarzał sobie sytuacje bramkowe.Gospodarze dzielnie się bronili,ale i nam brakowało skuteczności.W 20min dość przypadkowa strata piłki w środku pola spowodowała zagrożenie pod naszą bramką po której to drużyna Sokoła niespodziewanie zdobyła bramkę i było 1-0.Złoci dalej grali swoje i dalej kontrolowali grę na boisku,ale wynik do przerwy nie uległ zmianie.Po przerwie przewaga naszego zespołu była coraz większa i zdobycie bramki było kwestią czasu.Sokół próbował atakować ale nasza drużyna grała bardzo mądrze ,długo utrzymywała się przy piłce.W 50min ładna akcja przyniosła bramkę wyrównującą.Złoci już do końca spotkania dominowali na boisku i w 53min zdobyli drugą bramkę w tym meczu.Sokół jeszcze raz zaatakował naszą bramkę ale strzał ich zawodnika przeszedł tuż nad poprzeczką.Wynik końcowy to 2-1 dla Złotych.Gratulacje!!!