WARTA ŚREM LEPSZA OD ZŁOTYCH

W 3 kolejce Ligi WZPN Złoci  udali się do Śremu na mecz z tamtejszą Wartą.Początek spotkania był wyrównany z lekką przewagą naszej drużyny.W 17min Złoci zdobyli bramkę i wydawało się że dalej będzie jeszcze lepiej,ale od 20min naszym zawodnikom jakby ktoś odciął prąd.Do głosu doszli gospodarze ,którzy coraz częściej zagrażali naszej bramce.W naszej drużynie panował chaos co skrzętnie wykorzystali gospodarze zdobywając dwie bramki w tej połowie.Po przerwie liczyliśmy na lepszą grę Złotych,którzy mieli jeszcze szanse na odwrócenie losów spotkania.Ale to drużyna Warty dalej miała przewagę w tym meczu i stwarzała groźne sytuacje bramkowe.Po naszych błędach gospodarze zdobywali kolejne bramki.Złoci w końcowych minutach przeprowadzili ładną akcję po której zdobyli drugą bramkę.ale na więcej nie było dzisiaj stać naszej drużyny i zasłużenie przegrali z Wartą 6-2.