CIEKAWE SPOTKANIE W KÓRNIKU

W lidze Plus Złoci wybrali się do Kórnika na mecz z miejscową Kotwicą.Spotkanie od samego początku było bardzo ciekawe.Akcje były przeprowadzane raz jednej raz z drugiej strony.Złoci kontrolowali grę i to oni byli bliżsi zdobycia bramki.W 14min to gospodarze jednak wyszli na prowadzenie.Pomimo że kontrolujemy grę nie potrafimy zdobyć bramki.Gospodarze w 25min zdobywają drugą bramkę.Złoci dalej przeważają i w 30min zdobywają bramkę kontaktową.Do przerwy 2-1 dla Kotwicy.Po przerwie Złoci praktycznie nie schodzili z połowy gospodarzy,ale brakowało wykończenia.W 44min jedna z akcji Kotwicy przynosi im rzut wolny z linii pola karnego po którym to zdobywają bramkę na 3-1.Dwie minuty później Złoci odpowiadają i jest 3-2.Niestety wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie.Choć byliśmy w tym spotkaniu zespołem lepszym to schodzimy z boiska pokonani.