LIGA PLUS W SKOKACH

Wełna Skoki była kolejnym przeciwnikiem Złotych w Lidze Plus.Mecz odbył się na boisku rywala.Od samego początku spotkania gospodarze rzucili się do ataku ,ale ich akcje nie stwarzały dużego zagrożenia pod naszą bramką.Złoci też mieli swoje sytuacje po których mogli zdobyć bramkę.W tej części meczu gra była w miarę wyrównana.W 18min  przypadkowa strata piłki przez nasz zespół spowodowała że gospodarze niespodziewanie zdobyli bramkę.Nasz zespół po stracie ruszył odważnie na bramkę rywali.Akcje Złotych były bardzo groźne.Po jednej z nich obrońca gospodarzy zagrał ręką w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę.Pewnie wykorzystany karny przez naszego zawodnika i było 1-1.Taki wynik utrzymał się do przerwy.W drugiej części spotkania zdecydowaną przewagę uzyskali Złoci,którzy grając dokładnie piłką stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe.Drużyna Wełny popełniała sporo błędów w obronie co powodowało że nasz zespół zdobywał kolejne bramki.Gospodarze zdołali odpowiedzieć jedną bramką po rzucie karnym.Ostatecznie Złoci wysoko pokonali zespół Wełny w stosunku 8-2.BRAWO!!!!!