KOLEJNA PORAŻKA ZŁOTYCH

KOLEJNA  PORAŻKA  ZŁOTYCH

Wysoką porażką Złotych zakończył się mecz czwartej kolejki Ligii WZPN. Spotkanie rozgrywane  w Złotkowie początkowo było w miarę wyrównane.Oba zespoły stwarzały sobie sytuacje bramkowe.W 5min Unia zdobyła bramkę,ale Złoci szybko potrafili odpowiedzieć i już po trzech minutach był remis.Od tego momentu inicjatywę przejęli goście i to oni coraz bardziej zagrażali naszej bramce.W wyniku tej przewagi zdobyli w tej części jeszcze dwie bramki i było do przerwy 1-3.Po zmianie stron Złoci już kompletnie oddali pole rywalom,którzy wykorzystując nasze błędy zdobywali kolejne bramki.W naszym zespole wszystko się posypało.Wynik końcowy jest więc bardzo wysoki  bo 1-10 na własnym boisku to najwyższa porażka  naszego zespołu od 3 lat.Już za tydzień kolejny mecz,więc głowy do góry chłopaki będzie lepiej.Powodzenia!!!