TRZECIA WYGRANA W LIDZE PLUS

TRZECIA  WYGRANA  W  LIDZE  PLUS

Trzecią wygraną w Lidze PLUS zanotowali zawodnicy Złotych,którzy podejmowali na własnym boisku zespół TPS  Winogrady.Początkowe minuty spotkania były w miarę wyrównane.Gra obu  zespołów opierała się głównie na przeszkadzaniu rywalowi w konstruowaniu akcji.W tym okresie mieliśmy sporo niedokładnych podań z obu stron.Po kwadransie coś się ruszyło w grze Złotych.Uzyskali nawet lekką przewagę co przyniosło im bramkę na 1-0.Goście też zaczęli groźnie atakować naszą bramkę,ale to Złoci w 25min zdobyli kolejnego gola.TPS szukał sposobu na pokonanie naszego bramkarza i udała im się ta sztuka w 31min.Było więc 2-1.W ostatnich fragmentach pierwszej połowy Złoci  przewarzali coraz mocniej i przyniosło to im zdobyciem dwóch bramek.Do przerwy 4-1.Po zmianie stron Złoci kontrolowali przebieg spotkania.Goście atakowali czasami naszą bramkę,ale nasz bramkarz nie dał się pokonać.Nasz zespół spokojnie budował akcje i stwarzał spore zagrożenie pod bramką  rywala.Złoci w tej części meczu zdobyli jeszcze dwie bramki nie tracąc żadnej.Ostatecznie wynik końcowy to 6-1.BRAWO!!!!