Druga kolejka Ligi WZPN

Kolejny mecz na własnym boisku rozegrała drużyna Złotych.Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu była Wełna Rogoźno.Od początku spotkania Złoci uzyskali lekką przewagę.Akcje naszego zespołu były składne i przeprowadzane z głową.W dwóch sytuacjach pod bramka Wełny nasz zespół był bliski zdobycia bramki.Coraz śmielej zaczęli atakować goście.W 12min w zamieszaniu w naszym polu karnym Wełna zdobyła bramkę.Po stracie gola Złoci chcieli szybko odpowiedzieć ale ich akcje były rozbijane przez obronę gości.Pomimo wyrównanej gry bramki padały dla zespołu Wełny,którzy w tej części zdobyli jeszcze dwie.Do przerwy 0-3.Po przerwie Złoci coraz częściej zagrażali bramce Wełny,ale efektu w postaci bramki nie było.Goście w 50min zdobyli czwartą bramkę w tym meczu.Nasz zespół mimo to że grał momentami naprawdę dobrze musiał przełknąć kolejną porażkę.Drużyna Wełny w końcowych minutach zdobyła jeszcze jedną bramkę ustalając wynik tego spotkania na 0-5.