W LIDZE PLUS NA SZÓSTKĘ

W lidze PLUS Złoci wystartowali bardzo dobrze.W pierwszym spotkaniu rozbili oni drużynę Sucharów Suchy Las.Od samego początku meczu inicjatywa należała do naszego zespołu,który już w 2min zdobył pierwszą bramkę.W 9min było już 2-0.Złoci grali, dobrze nie pozwalając, rywalom na zbyt wiele.Akcje naszego zespołu były składne i przemyślane,choć błędy też się zdarzały, ale bez żadnej konsekwencji.W tej części spotkania nasz zespół zdobył jeszcze jedną bramkę.Do przerwy 3-0.Druga połowa to w dalszym ciągu dobra gra naszego zespołu.Goście też atakowali ,ale ich akcje były powstrzymywane przez naszą obronę.Dokładna gra przynosi efekty i Złoci dokumentują to zdobyciem kolejnych dwóch bramek.Drużyna Sucharów odpowiedziała jednym trafieniem.Ostatnie jednak słowo należało do naszego zespołu,który w końcówce spotkania zdobywa kolejną bramkę.Wynik końcowy to 6-1.BRAWO CHŁOPAKI!!!

BRAMKI:M.ŁAGODZIŃSKI - 3,J.KASPRZAK - 2,M.WRZOSEK - 1