EMOCJE DO KOŃCA

Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie rozegrali w Gnieźnie zawodnicy Złotych. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie wyglądała jednak zbyt dobrze.Gra była niedokładna i nerwowa.Gospodarze kontrolowali mecz i nie dopuszczali nas pod swoją bramkę.Na trzy minuty przed przerwą  Mieszko zdobywa bramkę, na którą w pełni zasłużył.Na drugą połowę Złoci wyszli bardziej zmotywowani i coraz częściej zagrażali bramce gospodarzy.W 44min strata piłki przez nasz zespół w środku pola i zespół Mieszka wykorzystuje, to w stu procentach, zdobywając bramkę na 2-0.Złoci jednak nie podłamali się tym obrotem sprawy i dalej atakowali bramkę gospodarzy.Nasza gra wyglądała coraz lepiej.W 57min D.Stypiński zdecydował się na strzał zza pola karnego i piłka tuż przy słupku wpada do bramki gospodarzy.Złoci przegrywali już tylko jedną bramką.Drużyna Mieszka próbowała odpowiedzieć,ale Złoci w tej części spotkania grali naprawdę dużo lepiej niż w pierwszej połowie i skutecznie powstrzymywała ich ataki.W 75min kolejna ładna akcja Złotych, po której bramkę zdobywa M.Łagodziński.Do końca spotkania oba zespoły dążyły zgarnięcia całej puli,ale wynik już nie uległ zmianie choć sędzia doliczył aż 5 minut.Wynik 2-2.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ DO KOŃCA!!!!