OSTRE STRZELANIE W LIDZE WZPN

Festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy Złotych w kolejnym spotkaniu ligi WZPN.Do Złotkowa przyjechał zespoł Wełnianki Kiszkowo.Początek spotkania to jednak błąd naszego zespołu w obronie i od drugiej minuty przegrywamy 0-1.Silny wiatr jaki, panował podczas spotkania ,w tej części był sprzymierzeńcem gości.Grali oni głównie długie piłki na swoich napastników.Złoci jednak kulturą gry przewyższali rywali,ale pomimo przewagi wynik nie ulegał zmianie.Do przerwy niespodziewanie przegrywamy 0-1.Druga połowa to jednak pokaz siły Złotych,którzy rozpoczęli kanonadę w 48min.Od tego momentu Złoci mieli całkowitą kontrolę w meczu.Stwarzanie kolejnych sytuacji i strzelanie kolejnych bramek sprawiała naszym chłopakom sporą radość.Gra ich cieszyła.W tej części meczu goście praktycznie ani razu nie zagrozili naszej bramce.Złoci w niespełna 27min zdobyli kolejno 7 bramek nie, tracą c przy tym żadnej.Końcowy wynik to 8-1 dla naszego zespołu.GRATULACJE!!!BRAWO  CHŁOPAKI!!

BRAMKI:K.SZUDERA - 4,J.KASPRZAK- 2,M.STYPIŃSKI-1,J.KWAŚNIEWSKI - 1