PEWNA WYGRANA W LIDZE WZPN

Wysokie zwycięstwo w lidze WZPN odniosła drużyna Złotych,która na własnym boisku podejmowała zespół Avii Kamionki.Od początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu.Już w 3min padła pierwsza bramka w tym meczu.Goście próbowali zagrażać kontrami ,gdzie na bokach mieli dwóch szybkich zawodników.ale ich szarże były powstrzymywane przez naszą obronę.Kolejna bramka dla Złotych padła w 13min. i było 2-0.W tej części spotkania padły jeszcze dwie bramki.Wynik do przerwy to 4-0.Po przerwie nic się nie zmieniło ,dalej przewagę posiadał nasz zespół,który stwarzał kolejne groźne sytuacje bramkowe.Drużyna Avii praktycznie nie stwarzała żadnego zagrożenia pod naszą bramką.Skuteczność naszego zespołu pod bramką rywali nie była może stu procentowa,ale i tak zdobyliśmy jeszcze trzy bramki w tej części meczu.Ostatecznie Złoci wygrali to spotkanie 7-0.BRAWO!!!!!!!!