5 WYGRANA W LIDZE PLUS

W kolejnym spotkaniu ligi PLUS Złoci podejmowali w Złotkowie drużynę Kotwicy Kórnik.W pierwszym spotkaniu tych zespołów,które odbyło się w Kórniku padł wynik 3-2 dla gospodarzy.Dzisiejszy mecz zapowiadał się więc bardzo ciekawie.Od początku mecz był bardzo wyrównany.Oba zespoły grały dokładnie piłką i przeprowadzały ciekawe akcje bramkowe.W 15min po rzucie rożnym Złoci zdobyli bramkę na 1-0.W kolejnych minutach Złoci skutecznie powstrzymywali ataki gości,którzy dążyli do zdobycia bramki wyrównującej.W drugiej części spotkania nasz zespół uzyskał lekką przewagę i wydawało się że strzelenie kolejnej bramki to kwestia czasu ,tymczasem goście wykorzystali nieporozumienie w naszej obronie i zdobyli bramkę wyrównującą.Złoci po stracie bramki nie załamali się i ruszyli do bardziej zdecydowanych ataków na bramkę rywali.Niespełna 5 minut później padła druga bramką dla Złotych.Do końca spotkania Złoci kontrolowali grę na boisku ,a swoją przewagę udokumentowali zdobyciem trzeciej bramki.Wynik końcowy to 3-1 dla Złotych.BRAWO!!!!!!