3 PUNKTY Z PRZEMYSŁAWEM

W 7 kolejce ligi WZPN Złoci podejmowali na wyjeździe zespół Przemysława Poznań.Od początku mecz był bardzo wyrównany.Oba zespoły stwarzały sobie sytuacje podbramkowe,ale brakowało skuteczności.Po kwadransie gry gospodarze uzyskali lekką przewagę ,stwarzali więcej sytuacji i oddawali częściej od nas strzały na bramkę.Ale wynik nie ulegał zmianie,ciągle było 0-0.Taki wynik utrzymał się do przerwy.Po przerwie drużyna Przemysława zdecydowanie ruszyła na naszą bramkę ,ale ich ataki były powstrzymywane przez nasz zespół.Złoci też przeprowadzali składne akcje ,i po jednej z nich w 41min zdobyli bramkę.Gospodarze szybko chcieli odrobić przez co narażali się na kontry naszego zespołu z których to mogły paść jeszcze bramki,ale ostatecznie Złoci wygrywają to spotkanie 1-0 i inkasują pierwsze trzy punkty w tym sezonie.BRAWO!!!!!