0-1 W LIDZE PLUS

Złoci w kolejnym spotkaniu ligi PLUS podejmowali na włsnym boisku drużynę UKS Concord Murowana Goślina.Zespół gości, który na co dzień występuje w I lidze okazał się bardzo wymagającym rywalem.Było to jednak bardzo wyrównane i zacięte spotkanie.Po pierwszej połowie, pomimo że było sporo sytuacji bramkowych z obu stron, wynik był 0-0.Druga połowa zaczęła się od ataków Złotych, którzy byli blisko zdobycia bramki.Goście jednak też nie pozostawali dłużni i przeprowadzali groźne ataki na naszą bramkę.W 63min po zamieszaniu w naszym polu karnym bramkę zdobywa drużyna z Murowanej Gośliny.Złoci jednak nie składali broni i dalej atakowali bramkę gości,ale w decydujących momentach brakowało skuteczności.Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną gości 1-0.Pomimo porażki Złoci zaprezentowali się dobrze.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ DO KOŃCA SPOTKANIA!!!

Niestety już w 8min spotkania bardzo nieprzyjemnej kontuzji nabawił się nasz zawodnik J.Kwaśniewski.Życzymy  szybkiego powrotu do zdrowia.Trzymaj się Kuba!!!