ZWYCIĘSTWO W ŚREMIE

Złoci w kolejnym spotkaniu ligi PLUS podejmowali drużynę Warty Śrem.Mecz , który odbywał się na boisku rywala, był bardzo interesujący.Oba zespoły grały szybko i sporo się działo pod obiema bramkami.Z biegiem czasu to jednak Złoci przejęli inicjatywę i to oni byli bliżej zdobycia bramki.W 26min po ładnej akcji naszego zespołu wynik meczu otworzył M.Stypiński.Gospodarze po stracie gola próbowali szybko odpowiedzieć,ale Złoci świetnie sobie radzili z ich atakami,a w 32min zdobyli kolejną bramkę ,a jej strzelcem był ponownie M.Stypiński.Było 2-0 dla nas,ale w 38min Warta po rzucie wolnym łapie kontakt.Do przerwy więc 2-1.Druga połowa w wykonaniu obu ekip była trochę gorsza.Gra się zaostrzyła,zamiast ładnej gry było dużo fauli,ale mimo to Złoci cały czas dzielnie się bronili i nie pozwalali rywalom na zdobycie bramki,a sami też mieli kilka sytuacji, po których mogli się pokusić o bramkę.Ostatecznie spotkanie kończy się naszą wygraną 2-1.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ!!!GRATULACJE!!!