WYGRANA W LIDZE PLUS

Złoci w kolejnym spotkaniu ligi PLUS podejmowali drużynę Przemysława Poznań.Początek należał do Złotych,którzy swoją dobrą i dokładną grą sprawiali sporo problemów gościom.Efektem tej gry była bramka zdobyta już w 11min,a jej strzelcem był M.Stypiński.Złoci dalej atakowali bramkę rywali,ale drużyna Przemysława też odpowiedziała kilkoma akcjami,ale świetnie spisywała się nasza obrona i powstrzymywała te ataki.W 21min kolejna akcja Złotych, po której bramkę zdobywa J.Piskorski.Na naszą dobrą grę goście nie potrafili znależć sposobu.Próby grania długich piłek kończyły się niepowodzeniem.W końcowych minutach pierwszej połowy Złoci zadają kolejny cios gościom zdobywając trzecią bramkę,a jej strzelcem ponownie jest M.stypiński.Do przerwy prowadzimy 3-0.W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie.Po dokonaniu kilku zmian w składzie w nasz zespół wkradła się niedokładność co skrzętnie wykorzystali goście zdobywając bramkę w 46min.Złoci już nie byli tak skuteczni w ofensywie,ale obrona naszego zespołu dalej grała poprawnie.Pomimo iż akcji w wykonaniu Złotych było mniej, to jednak dwie z nich powinny zakończyć się bramką.W ostatniej minucie spotkania jeszcze jeden atak gości, po którym zostaje faulowany napastnik Przemysława i sędzia dyktuje rzut karny,który zostaje zamieniony na bramkę.Po chwili sędzia zakończył spotkanie.Wygrywamy 3-2 pokonując kolejnego po Sucharach przedstwiciela pierwszej ligi.GRATULACJE CHŁOPAKI!!! Za tydzień kolejny rywal z pierwszej ligi tym razem będzie, to Lechia Kostrzyn.ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA.