ZŁOCI PRZEGRYWAJĄ Z ROKITĄ

W przedostatnim meczu sezonu Złoci podejmowali na własnym boisku drużynę Rokity Rokietnica.Nasz zespół przystępował do tego spotkania w roli faworyta, choć poprzednie mecze obu ekip  dostarczały zawsze sporo emocji i o wyniku przeważnie decydowała jedna bramka.Początek spotkania w miarę wyrównany.Złoci próbowali szybko otworzyć wynik , ale akcje naszego zespołu były nieskuteczne.Goście tymczasem uzyskiwali coraz większą przewagę i kilka razy groźnie zaatakowali naszą bramkę.Po jednej z nich w 20min wychodzą na prowadzenie.Nasz zespół chciał szybko zareagować, ale czynił to niedokładnie i chaotycznie.Drużyna gości poszła za ciosem i w 33min prowadziła już 2-0.Taki wynik utrzymał się do przerwy.Na drugą trener postanowił dokonać kilku zmian w składzie.Efektem tych roszad była zdecydowanie lepsza gra Złotych, którzy praktycznie nie schodzili z połowy przeciwnika.Graliśmy dokładniej,  przez co stwarzaliśmy coraz więcej sytuacji bramkowych.Przewaga naszego zespołu została nagrodzona bramką , którą zdobywamy w 76min spotkania.Drużyna gości sporadycznie w tej części atakowała , ale nasza obrona spsywała się bardzo dobrze.Złoci do końca spotkanie usilnie dążyli do zmiany wyniku, ale zawsze brakowało niewiele albo na przeszkodzie staną dobrze broniący w tym meczu bramkarz drużyny gości.Ostatecznie przgrywamy 1-2 i jest to pierwsza porażka Złotych w lidze WZPN.W sobotę już kolejne spotkanie i czas na rehabilitacje.Przeciwnikiem naszego zespołu będzie KS 1920 Mosina.DO BOJU ZŁOCI!!!!

BRAMKA: D.STYPIŃSKI