AWANS JEST NASZ!!!

AWANS  JEST NASZ!!!

Sporo bramek zobaczyli kibice w ostatnim meczu sezonu ligi WZPN.Złoci podejmowali KS 1920 Mosina.Już od początku spotkania zdecydowanie ruszyli Złoci, którzy już w 5min wyszli na prowadzenie.Gra naszego mogła  się podobać.Akcje były szybkie i przemyślane.W 25min prowadziliśmy juz 2-0.Gości jednak nie zamierzali ułatwiać nam zadania i w 28min zdobywają bramkę kontaktową.W tej części spotkania  Złoci jeszcze raz zmusili do kapitulacji bramkarza gości, ale na tym nie było, koniec emocji bowiem w ostatniej minucie tej części zespół z Mosiny zdobywa swoją drugą bramkę.Do przerwy 3-2.Druga połowa to już jednak całkowita dominacja naszego zespołu, który szybkimi i składnymi akcjami zdobywał kolejne bramki.Drużyna gości poza kilkoma próbami strzałów praktycznie nie zagrażała naszej bramce.Ostatecznie Złoci po dobrym meczu pokonują zespół z Mosiny 7-2 tym samym pieczętując swój awans do 1 ligi.BRAWO CHŁOPAKI!!!! GRATULACJE!!!

BRAMKI: K.SZUDERA- 3 , D.STYPIŃSKI,A.DWOREK, J.KASPRZAK,G.BURZAK