ZŁOCI - KOZIOŁEK 3-2

ZŁOCI - KOZIOŁEK  3-2

Złoci w dzisiejszym sparingu pokazali się z bardzo dobrej strony.Początek spotkania należał do naszego zespołu ,który już w 7min wyszedł na prowadzenie.Gra Złotych mogła się podobać,była szybka i dokładna co sprawiało, że dosyć często zagrażaliśmy bramce gości.Drużyna Koziołka,która w dzisiejszym sparingu była, naszym rywalem nie potrafiła, w tej  części spotkania skutecznie zagrozić naszej bramce.Ich akcje skutecznie były powstrzymywane przez nasz zespoł.W 33min kontra Złotych przynosi nam kolejną bramkę.Wynik 2-0 utrzymał się do przerwy.W drugiej połowie obraz gry uległ nieco zmianie,bowiem to goście przejęli inicjatywę i coraz częściej atakowali naszą bramkę.W 53min drużyna Koziołka zdobywa bramkę kontaktową,Złoci jednak się nie poddają i próbują szybko odpowiedzieć,ale goście skutecznie się bronią.Jednak w 74min Złoci przeprowadzają kolejną świetną akcje, po której zdobywają bramkę.Goście jednak nie odpuszczają i kilka minut później znowu łapią kontakt.Drużyna gości w końcowych fragmentach meczu dążyła jeszcze do zmiany wyniku,ale Złoci skutecznie powstrzymywali ich ataki.Wygrywamy 3-2 pokonując tym samym kolejny zespół z I ligi.GRATULACJE BRAWO ZA WALKĘ!!!

BRAMKI:Maks,Wrzos,Szudi