WIECZORNA WYGRANA

Mecz sparingowy z AP Reissa rozpoczął się nie po naszej myśli.Spotkanie, które rozpoczęło się o godz. 20.30 początkowo należało do gospodarzy, którzy zdecydowanie atakowali naszą bramkę i w 9min wyszli na prowadzenie.Złoci grali mało agresywnie i mieli sporo niedokładnych podań, co skrzętnie wykorzystywali zawodnicy AP Reissa.W 34min przegrywamy niestety 2-0.Po tej bramce nasz zespół ożył.Akcję Złotych były coraz składniejsze i stwarzaliśmy tym samym sporo zagrożenie pod bramką gospodarzy.W 37min zdobywamy bramkę kontaktową i znowu jesteśmy w grze, ale to nie koniec w tej części spotkania bowiem tuż przed przerwą wyrównujemy stan meczu.Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra naszego zespołu, który kontrolował grę i był częściej w posiadaniu piłki.Efektem naszej przewagi były bramki , które zdobyliśmy w tej części meczu.Ostatecznie wygrywamy to spotkanie 4-2.GRATULACJE ZA WALKĘ!!!!

BRAMKI:STYPINA-2, WRZOS-1, WAKA-1