LIGA WZPN:WYGRANA Z AP REISSA

LIGA WZPN:WYGRANA  Z AP REISSA

Kolejna wygrana Złotych w lidze WZPN.Złoci podejmowali na własnym boisku drużynę AP Reissa Poznań.W pierwszym spotkaniu tych drużyn Złoci odnieśli zdecydowane zwycięstwo (11-0).W dzisiejszym spotkaniu spodziewaliśmy się więc łatwej wygranej.Początek spotkania rozpoczął się po myśli Złotych,którzy już w 7min wyszli na prowadzenie,a strzelcem bramki był M.Wrzosek.Goście jednak nie przejęli straconym golem i niespodziewanie w 14min wyrównują stan meczu.Ta stracona bramka  podziałała na Złotych bardzo mobilizująco i już trzy minuty później M.Łagodziński strzela na 2-1.W dalszym ciągu inicjatywa w tym meczu należała do naszego zespołu,który grając dokładnie piłką przeprowadzał kolejne ataki na bramkę gości.W 28min jest już 3-1,a na listę strzelców wpisuje się K.Szudera.Zespół AP Reissa koncentruje się głównie na przerywaniu naszych ataków i ewentualnym przechwyceniu piłki,ale Złoci bardzo dobrze spisują się w obronie i na niewiele pozwalają.Pod koniec pierwszej połowy strzelamy czwartą bramkę,a jej strzelcem jest M.Stypiński.Do przerwy prowadzimy 4-1.W drugiej połowie spotkanie trochę się wyrównało,ale to nasz zespół cały czas kontrolował grę.W 49min Złoci przeprowadzają składną akcję prawą stroną boiska i zdobywają piątą bramkę w tym meczu,a strzelcem jest M.Łagodziński.Do końca spotkania pomimo dogodnych sytuacji, głównie za sprawą naszego zespołu wynik nie uległ już zmianie.Wygrywamy 5-1.BRAWO CHŁOPAKI!!!