LIGA WZPN:WYGRANA W POPOWIE

Złoci rozegrali kolejne dobre spotkanie w lidze WZPN.Tym razem na boisku w Popowie podejmowaliśmy zespół Błękitni Wronki.W pierwszym spotkaniu tych drużyn na boisku w Złotkowie po zaciętym meczu wygrali Złoci(2-1). Oczekiwaliśmy więc na ciekawe spotkanie.Od pierwszych minut gra toczyła się głównie w środku pola,ale z upływem  minut Złoci coraz groźniej atakowali bramkę rywali.W 22min piłkę przed polem karnym gospodarzy przechwycił M.Stypiński i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył bramkę na 1-0.Gospodarze po tej bramce ruszyli śmielej na naszą bramkę,ale w tym dniu nasza obrona spisywała się bardzo dobrze i skutecznie powstrzymywała te ataki.Tuż przed końcem pierwszej połowy Złoci zdobywają kolejną bramkę,a strzelcem po raz drugi zostaje M.Stypiński.Druga połowa to dobry początek Złotych,którzy to stwarzali bardzo groźne sytuacje pod bramka rywali i tylko dobra postawa bramkarza gospodarzy uchroniła ich od straty kolejnych bramek.Złoci do końca spotkania kontrolowali grę i skutecznie bronili dostęp do własnej bramki.Po dobrej grze wygrywamy 2-0  GRATULACJE!!!BRAWO CHŁOPAKI!!!