LIGA PLUS - ZWYCIĘSTWO I PORAŻKA

W minionym tygodniu Złoci rozegrali dwa spotkania w lidze PLUS.Pierwszym przeciwnikiem był zespół Przemysława Poznań.Od początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu,który przeprowadzał składne akcje na bramkę rywali.Gości ograniczali się do obrony,co bardzo nam utrudniało zdobycie bramki.Dopiero w 27min padła pierwsza bramka dla naszej drużyny.W odstępie kolejnych trzech minut Złoci dołożyli jeszcze dwa trafienia i do przerwy było wynik był 3-0.Po zmianie stron nasz zespół dalej kontrolował grę i stwarzał sobie dogodne sytuacje bramkowe po których padały kolejne bramki.Ostatecznie to spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszego zespołu 7-0. W drugim spotkaniu przeciwnikiem naszego zespołu były Suchary Suchy Las.Już w 1min po naszym błędzie gospodarze zdobywają bramkę.Przegrywamy ale się nie poddajemy i gramy swoje.Już kilka minut później mamy stu procentową sytuację na wyrównanie,ale bramkarz broni strzał naszego napastnika.Złoci dalej atakują bramkę rywali,ale marnujemy kolejne okazje do zdobycia bramki.W 16min tracimy kolejną bramkę,a dwie minuty później przegrywamy już 3-0.W drugiej połowie nasz zespół ponownie zaatakował bramkę rywali.Przewaga naszego zespołu w tym fragmencie gry była widoczna.Graliśmy dokładnie piłką i wyglądaliśmy lepiej piłkarsko.W 39min zdobywamy bramkę.Dalej atakujemy i dążymy do zmiany wyniku,ale ponownie tak jak w pierwszej połowie nie wykorzystujemy dogodnych sytuacji bramkowych.Gospodarze po jednym z nielicznych ataków na naszą bramkę w 59min podwyższają wynik spotkania.Do końca meczu już nic się nie zmieniło.Przegrywamy 4-1.W dzisiejszym spotkaniu brakowało skuteczności pod bramką rywali.Wynik mógł być całkiem inny.Mimo to BRAWO ZA WALKĘ I POWODZENIA W KOLEJNYCH SPOTKANIACH!!!