KOLEJNE MECZE W LIDZE PLUS

Złoci rozegrali kolejne pojedynki w lidze PLUS.Pierwszym przeciwnikiem był zespół Tarnovia Tarnowo Podgórne.Od początku spotkania gra była wyrównana.Pierwszą okazję do zdobycia bramki mieli goście i już w 4min wyszli na prowadzenie.Podrażniona drużyna Złotych szybko chciała odpowiedzieć,ale goście skutecznie powstrzymywali ich ataki.Jednak w 12min nasz zawodnik zostaje faulowany w polu karnym gości i sędzie wskazuje na jedenasty metr.Do piłki podchodzi sam poszkodowany i pewnym strzałem pokonuje bramkarza drużyny z Tarnowa.1-1.Złoci w tym fragmencie gry uzyskali lekką przewagę.Ich akcje stawały się coraz groźniejsze i przy tym skuteczne.W odstępie 6min Złoci zdobyli trzy bramki,ale drużyna gości się nie poddawała i tuż przed przerwą zdobyła drugą swoją bramkę.Początek drugiej połowy to widoczna lekka przewaga gości,która dążyła do zmiany niekorzystnego wyniku.W 47min Tarnovia zdobyła bramkę kontaktową i było 4-3.Złoci w tą drugą połowę weszli źle.Grali nerwowo i niedokładnie,a goście mieli kolejną okazję na zdobycie gola.Złoci jednak po kilkunastu minutach wrócili do gry.Spotkanie się wyrównało.Jednak coraz częściej to Złoci stwarzali zagrożenie pod bramką gości i to oni zdobywali kolejne bramki.Ostatecznie Złoci pokonali drużynę z Tarnowa Podgórnego 6-3.W drugim spotkaniu Złoci podejmowali Wartę Śrem.Mecz był w miarę wyrównany,ale prowadzony w szybkim tempie.Akcje obu zespołów mogły się podobać.Na pierwszą bramkę musieliśmy jednak czekać aż do 24min.Wtedy to po rzucie wolnym padła braka dla gości.Taki wynik utrzymał się do przerwy.W drugiej połowie Złoci dążyli do wyrównania,ale goście skutecznie odpierali ich ataki.Czas mijał,a na tablicy było ciągle 0-1.Jednak cierpliwość Złotych się opłaciła i w 67min zdobyli bramkę wyrównującą.Do końca meczu wynik już się nie zmienił choć były ku temu sytuacje.Wynik końcowy to 1-1.BRAWO CHŁOPAKI!!!!!