LIGA PLUS:WYGRANA Z ROKITĄ

W kolejnym spotkaniu ligi PLUS Złoci podejmowali drużynę Rokity Rokietnica.Zloci w tym meczu nie tylko chcieli się zrewanżować gościom za ostatnią  porażkę w lidze, ale przede wszystkim rozegrać dobre spotkanie.Rozpoczęło się obiecująco bowiem Złoci stwarzali sobie dobre sytuacje bramkowe,ale to goście w 7min wyszli na prowadzenie.Nasz zespół szybko się jednak pozbierał i w dalszym ciągu kontynuował ataki na bramkę gości.Przewaga w tej części spotkania należała zdecydowanie do naszego zespołu,który udokumentował to zdobyciem trzech bramek i do przerwy prowadziliśmy 3-1.W drugiej połowie mieliśmy bardzo otwarte spotkanie,bowiem oba zespoły zdecydowały, się na atak zapominając, prawie o obronie własnej bramki.Efektem takiej gry było aż 6 bramek zdobytych przez obie drużyny.Druga połowa kończy się więc wynikiem 3-3,ale ostatecznie całe spotkanie wygrywają Złoci 6-4.BRAWO CHŁOPAKI!!!

BRAMKI:

J.MIKOŁAJEWSKI - 2,A.DZIWISZ - 2,K.SZUDERA - 1,D.STYPIŃSKI -1