LIGA PLUS:ZŁOCI-IKP OLIMPIA

W ostatnim meczu tego sezonu w lidze PLUS Złoci podejmowali zespół IKP Olimpia Poznań.Pierwsza połowa spotkania wyglądała bardzo dobrze w wykonaniu naszego zespołu.Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych,ale gości ratował słupek albo dobrze spisujący się bramkarz.Zespół Olimpii też groźnie atakował naszą bramkę,ale skutecznie się broniliśmy.Niestety w ostatniej minucie pierwszej połowy zespół gości zdobywa bramkę.Do przerwy więc przegrywamy 0-1.Druga połowa gra naszego zespołu wyglądała już nieco gorzej,co skrzętnie wykorzystali goście zdobywając w tej części meczu 3 bramki.Ostatecznie Złoci przegrywają z IKP Olimpia 0-4.Teraz czas na przerwę wakacyjną i powrót w bojowych nastrojach.POWODZENIA CHŁOPAKI!!!