KOLEJNY MECZ W LIDZE PLUS

W minioną środę Złoci rozegrali w Złotkowie kolejny mecz w ramach Ligi Plus.Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna UKS Ludomy.Od początku spotkanie układało się po myśli naszego zespołu,który już w 8min zdobył pierwszą bramkę w tym meczu.Goście próbowali też zaatakować naszą bramkę,ale ich akcje były w porę powstrzymywane przez nasz zespół.W 18min padła kolejna bramka dla Złotych i  było 2-0.Wydawało się że kolejne bramki to tylko kwestia czasu,ale to goście coraz śmielej atakowali naszą bramkę i po jednej z akcji zdobyli bramkę kontaktową.Złoci też mieli swoje okazje bramkowe ,ale zawodziła skuteczność pod bramką rywali.Nieoczekiwanie to zespół gości zdobył kolejną bramkę i było 2-2.Po tej bramce zespół z Ludom zagęścił środek pola co utrudniało naszym zawodnikom przedostanie się pod bramkę rywali,ale Złoci nie rezygnowali z wygrania tego meczu.W końcowych minutach tego spotkania nasz zespół przeprowadzał ataki skrzydłami ,co przyniosło im zdobycie dwóch bramek i tym samym zwycięstwa w całym meczu 4-2.BRAWO!!!!!

BRAMKI: A.OŹMINA-2,K.KACZMAREK-1,M.ŁAGODZIŃSKI-1