ZACIĘTY POJEDYNEK W ZŁOTKOWIE

Bardzo ciekawe widowisko stworzyli w piątkowe popołudnie zawodnicy Złotych Złotkowo i Chrobrego Poznań.Spotkanie od samego początku toczyło się głównie w środku pola,gdzie walka o piłkę była naprawdę zacięta.Dla Złotych było to bardzo ważne spotkanie w walce o utrzymanie.W 20min goście przeprowadzili składną akcję ,po której to wyszli na prowadzenie w tym meczu.Złoci nie zamierzali się poddawać i też zaczęli groźnie atakować bramkę gości.W 23min M.Łagodziński wychodząc na pozycję sam na sam z bramkarzem zostaje sfaulowany przez obrońce Chrobrego.Sędzia przyznaje rzut wolny Złotym,a zawodnika gości odsyła na ławkę aż na 10min.Rzut wolny wykonuje J.Mikołajewski i pięknym strzałem pokonuje bramkarza.Jest 1-1.Grając w przewadze zawodnicy Złotych coraz to częściej zagrażają bramce gości.W 26min pada kolejna bramka ,a jej strzelcem jest K.Szudera.Ale to nie koniec emocji w tej części spotkania.W 33min Chrobry wykonuje rzut wolny z około 20 metra.Do piłki podchodzi zawodnik gości i dość nietypowym strzałem pokonuje naszego bramkarza.Wynik 2-2 utrzymał się do przerwy.Po zmianie stron dalej na boisku panowała zacięta walka o każdą piłkę.Obie drużyny dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki.Pomimo wielu sytuacji z obu stron wynik nie ulegał zmianie.W 62min jednak to goście stworzyli sobie dogodną sytuację i zdobyli bramkę.Do końca zostało niewiele czasu.Złoci atakowali coraz większą ilością zawodników chcąc doprowadzić do wyrównania w tym meczu,ale bardzo dobrze spisywała się obrona gości. W ostatniej minucie zespół gości zdobył jeszcze jedną bramkę.Chwilę później dobrze sędziujący te zawody sędzia zakończył spotkanie.Ostatecznie Złoci przegrali ten mecz 2-4,ale i tak należą się im gratulację za walkę do samego końca.BRAWO CHŁOPAKI!!!!