DOTKLIWA PORAŻKA W LIDZE PLUS

W kolejnym spotkaniu ligi PLUS Złoci podejmowali na własnym boisku drużynę Koziołka Poznań.Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała, że nasz zespół może ponieść tak dotkliwą porażkę.Od początku gra była w miarę wyrównana, choć po kwadransie coraz większą przewagę uzyskiwali goście i tylko brak ich skuteczności w końcowych fazach akcji powodował, że było ciągle 0-0.Złoci też sporadycznie atakowali bramkę rywali,  ale bez powodzenia.Przewaga drużyny z Poznania została udokumentowana bramką zdobytą w 41min spotkania.Do przerwy 0-1.Druga połowa to już całkowita dominacja gości, którzy przejęli pełną kontrolę nad meczem, a ich szybkie i skuteczne akcje przynosiły kolejne bramki.Po w miarę dobrej pierwszej połowie i dramatycznej drugiej przegrywamy z Koziołkiem Poznań 1-9.Głowa do góry chłopaki już w niedzielę kolejny mecz tym razem w lidze WZPN.POWODZENIA!!!!

BRAMKA: J.KASPRZAK