4 - 2 W LIDZE +

Wygrana Złotych z Rokitą Rokietnica w lidze PLUS nie przyszła wcale tak łatwo, bowiem przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę. Już w pierwszej akcji meczu goście mogli wyjść na prowadzenie, ale napastnik ich minimalnie przestrzelił.To był sygnał dla naszego zespołu, że łatwo nie będzie.Dalej gra była w miare wyrównana.Akcje raz pod jedną, raz pod drugą bramką, ale żaden z zespołów nie był w tym fragmencie gry skuteczny.Złoci jednak w 16min wychodzą na prowadzenie.Strzał naszego zawodnika zza pola karnego źle obliczył bramkarz gości i piłka wpada mu za kołnierz.Drużyna Rokity próbowała szybko odpowiedzieć, ale Złoci skutecznie odpierali te ataki.W 36min miała miejsce niefortunna interwencja obrońcy gości, który kieruje piłkę do swojej bramki.Jest 2-0 i wydawało się, że Złoci panują nad sytuacją na boisku, ale goście jednak w 45min po jednej ze swoich akcji zdobywają bramkę.Do przerwy 2-1.Druga połowa zaczęła się od ataków gości, którzy w 54min doprowadzają do wyrównania.Złoci jednak nie poddają się,  i coraz goźniej atakują bramkę rywali.Ambicja i zaangażowanie naszych zawodników opłaciło się, bowiem w 65min ponownie wychodzimy na prowadzenie.Emocje w tym meczu jeszcze były, bowiem goście usilnie dążyli do zmiany wyniku.Złoci natomiast grali uważnie w obronie i skutecznie pod bramką gości co zaowocowało zdobyciem bramki w 76min.Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie, choć okazje ku temu były z obu stron.Wynik końcowy to 4-2.BRAWO CHŁOPAKI!!!