LIGA WZPN: ZŁOCI - PRZEMYSŁAW

W 18 kolejce ligi WZPN Złoci podejmowali na własnym boisku zespół Przemysława Poznań.Już od pierwszych minut spotkania Złoci próbowali zagrozić bramce rywali,ale oni dobrze się bronili i skutecznie rozbijali nasze ataki.Mecz się wyrównał.Oba zespoły czekały na jakiś  błąd przeciwnika,aby zdobyć bramkę,ale bliższy tego był nasz zespół , który w 15min przeprowadził ładna akcję po której nasz napastnik minimalnie przestrzelił.W 20min ładna akcja gości zakończona pięknym strzałem pod poprzeczkę daję im prowadzenie.Złoci się nie załamują i dążą do wyrównania,ale w tej części spotkania bramki już nie padły.Do przerwy 0-1.Po zmianie stron znowu to my pierwsi zagrozili bramce gości,ale brakowało wykończenia.W 38min pada bramka.ale ponownie dla gości.Jest 0-2.W dalszych minutach akcje przenosiły się raz pod jedną raz drugą bramkę,ale bez efektu z obu stron.W 48min bład naszego zespołu wykorzystuje napastnik gości i strzela trzecia bramkę dla swojego zespołu.Złoci mieli jeszcze świetną okazję na zdobycie bramki.W sytuacji sam na sam górą okazał się jednak bramkarz gości.Przemysław w 60min przeprowadził jeszcze jedną akcję, po której zdobyli kolejną bramkę.Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.Przegrywamy 0-4.Porażka porażką ,ale myślę że za wysoka,bo gra naszego zespołu naprawdę momentami była dobra,tylko szkoda zmarnowanych sytuacji.Ale głowa do góry teraz dwa tygodnie przerwy i gramy dalej.POWODZENIA CHŁOPAKI!!!!!