TRZEMESZNO POKONANE

TRZEMESZNO  POKONANE

W 20 kolejce ligi WZPN Złoci podejmowali na własnym boisku zespół MKS Trzemeszno.Od samego początku spotkania Złoci odważnie zaatakowali bramkę rywali i stwarzali sobie sytuacje bramkowe,ale goście dobrze się bronili.Drużyna z Trzemeszna też miała swoje sytuacje pod nasza bramką i tylko dobra postawa naszego bramkarza uchroniła nas przed stratą bramki.W 23min ładna akcja Złotych zakończyła się bramką,a jej strzelcem  był A.Dziwisz ,który popisał  bardzo ładnym strzałem.1-0.Taki rezultat utrzymał się do przerwy spotkania.Po zmianie stron gra się wyrównała.Oba zespoły przeprowadzały groźne akcje,ale wynik nie ulegał zmianie.W 59min rzut wolny dla gości z około 20 metrów od naszej bramki.Do piłki podchodzi zawodnik MKS Trzemeszno i pięknym strzałem w same okienko bramki doprowadza do wyrównania.Złoci się nie poddają i walczą do końca.W 66min piłkę z lewej strony dośrodkowuje M.Wrzosek,a strzałem głową bramkę zdobywa M.Łagodziński.Jest 2-1,ale to nie koniec emocji w tym spotkaniu,bowiem dwie minuty później ten sam zawodnik strzela kolejną bramkę dla naszego zespołu po podaniu od K.Szudery.Złoci prowadzą już 3-1.W ostatniej minucie mogła paść jeszcze jedna bramka dla Złotych,ale piłka po strzale naszego zawodnika trafia tylko w boczną siatkę bramki gości.To była ostatnia akcja tego meczu,bowiem chwile później sędzia zakończył spotkanie.Gratulacje należą się całej drużynie,która zagrała bardzo dobre spotkanie i zasłużenie wygrała.BRAWO CHŁOPAKI!!!!!! Już w środę gramy kolejny mecz,tym razem w Luboniu.POWODZENIA!!