GRA LEPSZA OD WYNIKU

Złoci w przedostatniej kolejce ligi WZPN zmierzyli się zespołem Luboński 1943.Mecz odbył się na boisku rywala.Od samego początku spotkania Złoci przeważali.Gospodarze wydawali się zaskoczeni naszą grą i nie wiele mogli zrobić.Przewaga naszego zespołu już w 6min przyniosła bramkę.Złoci prowadzili,ale nie ustrzegli się szybkiej kontry gospodarzy w 10min i było 1-1.Dalej gra wyglądała bardzo dobrze w wykonaniu naszego zespołu.Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych,ale pod bramką gospodarzy brakowało zdecydowania i skuteczności.Gospodarze sporadycznie atakowali nasza bramkę,ale ich akcje były w porę rozbijane.W 33min niestety pada bramka dla zespołu z Lubonia i przegrywamy do przerwy 2-1.Druga połowa to ponownie przewaga naszego zespołu,którzy całkowicie zdominowali środek pola.Drużyna Luboński grała głównie długą piłką.Zagrożenie z ich strony było tylko z prawego skrzydła, gdzie mieli bardzo szybkiego zawodnika,ale nic z tego nie wychodziło.Złoci grali piłką.Nasze podania były dokładne, co ułatwiało nam stwarzanie sytuacji bramkowych.Pomimo dobrej,a momentami bardzo dobrej grze tracimy przypadkową bramkę samobójczą.Wynik 3-1 dla gospodarzy utrzymał się do końca spotkania.Z wyniku punktów niema,ale za grę w tym meczu należą się gratulację dla całej drużyny.BRAWO!!!!!!!