ŻÓŁTO I CZERWONO W SPARINGU

W kolejnym sparingu Złoci podejmowali KS 1920 Mosina.W pierwszej połowie Złoci dominowali.Mieli więcej z gry,stwarzali sporo sytuacji bramkowych,ale brakowało skuteczności i trochę szczęścia.Goście natomiast stworzyli  sobie jedną sytuację i zdobyli bramkę. Do przerwy po dobrej grze naszego zespołu przegrywamy 0-1. Druga połowa zaczęła się fatalnie dla naszego zespołu, bowiem tracimy drugą bramkę i przegrywamy już 0-2. Jednak chwilę później Złoci łapią kontakt. Jest już tylko 1-2.Po tej bramce gra się zaostrzyła.Sędzia, chcąc uspokoić grę, zaczął rozdawać kartki.Niestety kartki były tylko dla naszych zawodników,którzy otrzymali żółtą,a następnie dwie czerwone.Grając w osłabieniu Złoci próbowali zmienić wynik,ale nadziewali się na kontry, po których straciliśmy dwie bramki.Ostatecznie przegrywamy 1-4.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ DO KOŃCA!!!