ZŁOCI - ZŁOCI OLDBOYS

W niedzielne przedpołudnie w Złotkowie odbyło się bardzo ciekawe spotkanie.Złoci Złotkowo podejmowali zespół gwiazd czyli drużynę Złoci Oldboys.Młodzież od samego początku zdecydowanie zaatakował ,ale to zespół gwiazd zdobył pierwszą bramkę.Chłopcy jednak się nie poddawali i szybko doprowadzili do wyrównania,a chwilę później wyszli na prowadzenie.Widać było że drużyna gwiazd niema tyle kondycji co młodzież,ale dzielnie walczyła.Złoci zdobywali kolejne bramki i zanosiło się na wysoką porażkę Oldboysów.Tym czasem w drużynie pojawiły się panie,które postanowiły pomóc drużynie gwiazd.Pomoc okazała się trafiona.Drużyna gwiazd zaczęła odrabiać straty.W końcówce spotkania doprowadzili do wyrównania,ale ostateczny cios zadała młodzież,która wygrała całe spotkanie 6-5.Po spotkaniu odbyła się jeszcze seria rzutów karnych, w których też lepsza okazała się młodzież.Póżniej były kiełbaski i coś słodkiego.Drużyna Złotych Olboys ma nadzieję że wkrótce dojdzie do rewanżu i wtedy pokażą pełną moc.Tymczasem zapraszamy na ostatni mecz ligowy Złotych w tym sezonie, już w najbliższą sobotę o 11.00.podejmujemy lidera naszej grupy zespół Błękitni Wronki.