ZŁOCI - IKP OLIMPIA

W piątkowym meczu ligi PLUS Złoci podejmowali zespół IKP Olimpii Poznań.Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane i zarazem zacięte.Oba zespoły usiłowały przejąć inicjatywę na swoją stronę.Złoci atakowali,mając nawet kilka  sytuacji bramkowych,ale dobrze grająca drużyna gości skutecznie się broniła.Pomimo wyrównanej gry do przerwy przegrywamy 0-2.Po przerwie Złoci zdecydowanie zaatakowali rywali,ale goście skutecznie powstrzymywali nasze ataki i po jednych akcji zdobyli kolejną bramkę.Pomimo to, że zespół IKP Olimpii był wiekowo starszy od naszych zawodników,to Złoci w tym meczu zagrali bardzo dobrze, i na tle rywali  mimo porażki możemy być  zadowoleni z gry naszych chłopaków,a zespół IKP Olimpii zapraszamy na rewanżyk.Wynik końcowy to 4-2 dla drużyny gości.GRATULACJE CHŁOPAKI ZA WALKĘ!!