ZŁOCI GROMIĄ W LIDZE WZPN

ZŁOCI  GROMIĄ W LIDZE WZPN

W zaległym meczu dziewiątej kolejki ligi WZPN Złoci podejmowali na własnym boisku drużynę Obry Zbąszyń.Już od pierwszych minut spotkania było widać dominację naszego zespołu, który po 18 minutach gry prowadził  4-0.Drużyna gości nie przyjechała tu jednak aby tylko się bronić, co pokazała w 22min strzelając bramkę po ładnej akcji całego zespołu.Złoci nie przejęli się bardzo tą stratą bramki i zdecydowanie ruszyli na bramkę rywali.Akcje nasze były szybkie,przemyślane i przedewszystkim skuteczne.Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 7-1.Druga połowa to kontynuacja dobrej gry naszego zespołu,który już praktycznie na nic nie pozwalał gościom i dobijał ich kolejnymi bramkami.Wynik końcowy tego jednostronnego widowiska to 13-2.GRATULACJE CHŁOPAKI!!!!

BRAMKI:D.STYPIŃSKI- 5,A.DZIWISZ-2,J.PISKORSKI,A.DWOREK,M.WRZOSEK,M.SOŁENCZEW,A.KASZKOWIAK