WYMAGAJĄCY RYWAL

W dzisiejszym sparingu zespół Przemysława Poznań okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem.Goście przewyższali nasz zespół pod względem fizycznym oraz lepszą organizacją gry.Pierwsza groźna akcja Przemysława w 8min przynosi im bramkę.Złoci grali zbyt wolno i niedokładnie , a ich próby ataków były rozbijane przez obronę gości.Drużyna z Poznania grała swobodnie i często zagrażała naszej bramce,ale w końcowej fazie też raziła brakiem skuteczności.Złoci grali, ambitnie ich akcje były, coraz groźniejsze.W 39min błąd bramkarza gości wykorzystuje Jasiu i jest 1-1.Taki wynik utrzymał się do przerwy.Początek drugiej połowy ponownie zaczął się od przewagi gości,którzy w 49min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobywają drugą bramkę.W tej części Złoci jednak próbują szybko odpowiedzieć ,ale brakuję wykończenia w końcowej fazie.Brakuje strzałow na bramkę.Trzy strzały w meczu to zdecydowanie za mało by powalczyć o wygraną z tak wymagającym rywalem.Spotkanie kończy się wynikiem 2-1 dla gości.Mimo porażki gratulacje za ambitną grę!!!!Powodzenia w kolejnym sparingu!!!