WYGRANA W SPARINGU

W pierwszym sparingu tego roku Złoci podejmowali zespół Concordia Murowana Goślina.Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla naszego zespołu,który już po kilku minutach prowadził 2-0.Goście w tym fragmencie gry nie potrafili znaleźć sposobu na przedostanie się pod naszą bramkę.Złoci tymczasem podwyższają wynik na 3-0.Po tej bramce  w grze naszego zespołu wkradła się nerwowość.Było dużo strat i niecelnych podań co skrzętnie wykorzystywali goście zdobywając bramki.Pomimo że był to słabszy okres gry naszego zespołu, to jednak potrafili odpowiedzieć gościom zdobywaniem kolejnych goli.Do przerwy wynik był 6-4.Druga połowa była bardzo wyrównana.Akcje przenosiły się raz pod jedną raz pod drugą bramkę.Pomimo wielu dogodnych sytuacji bramkowych z obu stron wynik nie uległ zmianie.Złoci po fragmentami dobrym meczu pokonali zespół z Murowanej Gośliny 6-4.GRATULACJE!!!!

BRAMKI:A.DZIWISZ-2,K.SZUDERA-2,J.KASPRZAK-1,A.KASZKOWIAK-1