WIGILIA ZŁOTYCH

WIGILIA  ZŁOTYCH

We wtorek 18.12.2018 odbyło się spotkanie wigilijne Złotych.Przy wspólnym stole zasiedli zawodnicy,zarząd oraz rodzice naszych chłopców.Po złożeniu życzeń i symbolicznym podzieleniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do świątecznego stołu.Całość przebiegała w świątecznej atmosferze.Na koniec zawodnicy otrzymali drobne upominki od klubu.

Podczas wigilii pożegnaliśmy też naszego zawodnika Kacpra Adamczyka.,który był podstawowym graczem naszej drużyny.Od klubu otrzymał wspaniały prezent,który nie pozwoli mu zapomnieć o grze w drużynie Złotych.To nie było niestety jedyne pożegnanie z klubem bowiem wraz z Kacprem nasze szeregi opuścił jego ojciec ,który przez wiele lat był naszym kierownikiem.Dziękujemy Piotrowi Adamczykowi za te wszystkie wspólnie spędzone lata, jakie poświęcił dla naszych chłopców.