WALCZYLI DO KOŃCA

Złoci już po kolejnym sparingu w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.Przeciwnikiem naszych chłopaków była drużyna AP Reissa Poznań.Pierwsza połowa prowadzona była w szybkim tempie,oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuacje bramkowe,ale nic z tego nie wynikało.Złoci grali trochę nerwowo i popełniali za dużo prostych błędów.Bardziej zorganizowani w tej części byli goście i to oni schodzili na przerwę, prowadząc 1-0.Druga część spotkania dobrze zaczęła się  dla Złotych,którzy grali zdecydowanie  lepiej niż w pierwszej połowie.Złoci wyrównali stan meczu po rzucie karnym.Dalej nasz zespół, atakował bramkę rywali, co zostało nagrodzone kolejnym golem.Było 2-1.Goście jednak nie składali broni i po jednej z akcji doprowadzili do wyrównania.Najwięcej jednak emocji było w samej końcówce meczu.Najpierw minutę przed końcem zespół AP Reissa wychodzi na prowadzenie.Złoci jednak szybko wznowili grę od środka i przeprowadzili ostatnią akcję, po której strzelają bramkę na wagę remisu.Po tej bramce sędzia zakończył spotkanie.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ DO KOŃCA!!!!!