UPALNA PORAŻKA

Niestety nie udał się Złotym wyjazd do Rokietnicy.W meczu, który dawał nam wygranie ligi, przegrywamy 2-1.Było to spotkanie bardzo wyrównane.Oba zespoły wiedziały o jaką stawkę grają i starały się grać uważnie w obronie.Niestety w 9min gospodarze wykorzystali nasze nieporozumienie i zdobyli bramkę na 1-0.Złotych ta bramka jednak nie podłamała i zdecydowanie zaczęli atakować bramkę gospodarzy.W 21min po jednej z akcji naszego zespołu wyrównujemy stan meczu,a strzelcem gola jest K.Szudera.Do końca pierwszej części wynik już nie uległ zmianie.W drugiej połowie akcje przenosiły się raz pod jedną raz pod drugą bramkę,ale wynik nie ulegał zmianie.Było, już widać zmęczenie u zawodników bowiem temperatura wynosiła, 30 stopni.Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem to na 9 minut przed końcem drużyna Rokity strzela bramkę na 2-1.Złoci jeszcze próbowali wyrównać,ale dzisiaj brakowało nam dokładności i skuteczności pod bramką rywali.Przegrywamy,ale gramy dalej.W środę kolejny mecz ligowy.POWODZENIA ZŁOCI!!!!