TURNIEJ BEKO

TURNIEJ  BEKO

W sobotę i niedzielę w hali w Suchym Lesie odbył się 3 Turniej BEKO.W pierwszym dniu drużyny rywalizowały w kategorii wiekowej 2003/2004.Oprócz naszych dwóch zespołów w turnieju wystąpiły jeszcze:Chrobry Poznań,Przemysław Poznań,Rokita Rokietnica,Pogoń Lwówek,Orkan Jarosławiec i Akademia Piłkarska Reissa.Po emocjonujących meczach w pierwszej fazie turnieju nasze zespoły zajęły w swoich grupach odpowiednio drugie i czwarte miejsce.W fazie pucharowej jeden nasz zespół walczył w lidze MIstrzów,a drugi w lidze Europejskiej.Dużo emocji było do samego końca.Wszystkie zespoły walczyły o końcowy triumf.Ostatecznie w Lidze Mistrzów triumfował zespół Chrobrego Poznań.Złoci Złotkowo zajęli czwarte miejsce.W Lidze Europy pierwsze miejsce przypadło Pogoni Lwówek,a nasza drużyna pod nazwą Złota Akademia Beko uplasowała się na drugim miejscu.BRAWO!!!!

WYNIKI 03/04

Złota Akademia Beko - Pogoń Lwówek   0-1

Złoci Złotkowo - AP  Reissa   2-1

Złota Akademia Beko - Rokita Rokietnica   2-3

Złoci  Złotkowo - Chrobry Poznań   0-4

Orkan Jarosławiec - Złoci Złotkowo   3-3

Złota Akademia Beko - Przemysław Poznań   2-3

Orkan Jarosławiec - Złota Akademia Beko   1-1

Złoci Złotkowo - Przemysław Poznań   0-4

Chrobry Poznań - Złoci Złotkowo   9-2

Pogoń Lwówek - Złota Akademia Beko   3-3

AP Reissa - Złota Akademia Beko   2-5

Rokita Rokietnica - Złoci Złotkowo   3-3

W drugim dniu turnieju zawodnicy rywalizowali w kategorii wiekowej 2004/2005.Nasza drużyna wystawiła tym razem tylko jeden zespół pod nazwą Złota Akademia Beko.Oprócz naszej drużyny wystąpiły jeszcze:Polonia Środa,Orkan Jarosławiec,GKS Dopiewo,Rokita Rokietnica,1920 Mosina,Chrobry Poznań,Las Puszczykowo.Tak jak w pierwszym dniu w pierwszej fazie turnieju drużyny walczyły o awans do LM bądź LE.Nasz zespół bardzo dobrze grał w swojej grupie i z pierwszego miejsca uzyskał awans do grupy LM.W fazie pucharowej nasz zespół nie miał sobie równych wygrywając wszystkie mecze, co dało zajęcie pierwszego miejsca w LM.W LE triumfował zespół Rokity Rokietnica.Królem strzelców z 11 bramkami został K.Szudera,a najlepszym bramkarzem M.Piątkowski.GRATULACJE!!!

WYNIKI 04/05

1920 Mosina - Złota Akademia Beko   2-2