PRZEGRANA 2-5

W dzisiejszym sparingu, Złoci podejmowali Lechię Kostrzyn Wlkp.Spotkanie zakończyło się porażką naszego zespołu 2-5(1-2).Początek spotkania jednak należał do Złotych,którzy już w 13min wyszli na prowadzenie,ale to było na tyle w tej części meczu, bowiem do głosu coraz częściej dochodzili goście i to oni najpierw strzelili bramkę wyrównującą,a w końcówce tej połowy wychodzą na prowadzenie.W drugiej połowie Złoci próbowali szybko odrobić,ale nasze akcje były przeprowadzane zbyt wolno i drużyna Lechii skutecznie je przerywała.Nasza niedokładna gra napędzała gości,którzy w tej części spotkania zdobyli trzy bramki.Złoci odpowiedzieli jednym trafieniem w ostatniej akcji meczu.BRAWO ZA WALKĘ DO KOŃCA!!!

BRAMKI:K.SZUDERA,M.STYPIŃSKI