PODZIAŁ PUNKTÓW W LIDZE WZPN

W czwartej kolejce ligi WZPN Złoci podejmowali lidera naszej grupy drużynę Rokity Rokietnica.Od początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu,który zdecydowanie atakował bramkę rywali.Akcje Złotych były składne i przeprowadzane z pomysłem,ale brakowało wykończenia.W 15min Złoci wychodzą na prowadzenie.Bramkę zdobywa J.Mikołajewski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego  M.Wrzoska.Dalej gra była prowadzona w szybkim tempie.Goście też coraz częściej przedostawali się pod naszą bramkę,ale nasz zespół skutecznie się bronił.W 28min po przejęciu piłki w środku pola nasz zespół przeprowadza szybką kontrę, po której bramkę zdobywa A.Kaszkowiak,a asystę zalicza S.Puk.Wynik 2-0 utrzymał się do przerwy.W drugiej połowie Złoci dążyli do zdobycia kolejnych bramek.Okazje ku temu były wyśmienite,ale brakowało skuteczności i też wiele szczęścia miał bramkarz gości.Po kilkunastu minutach naszej przewagi do głosu doszła drużyna z Rokietnicy,która w odstępie dwóch minut przeprowadziła dwie szybkie akcje, po których zdobyła dwie bramki.Do końca spotkania pomimo wielu sytuacji z obu stron wynik nie uległ zmianie.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ DO KOŃCA!!!!!