OSTATNI MECZ JESIENI W ZŁOTKOWIE

Ostatni mecz jesieni w Złotkowie nie wypadł zbyt okazale.Złoci podejmowali sąsiada w tabeli drużynę Luboński1943 Luboń.Oba zespoły zgromadziły dotychczas taką samą ilość punktów i identyczną miały różnicę bramek.Początek meczu to ataki Złotych,którzy grając piłką szukali sposobu na przełamanie obrony rywala,ale akcje ich były przeprowadzane zbyt wolno by zagrozić bramce gości.Przez 25min Złoci mając przewagę nie potrafili zdobyć bramki.Co nie udało się gospodarzom udało się gościom i w 26min zdobyli  bramkę.Od tej chwili gra Złotych  posypała się,a goście coraz to groźniej atakowali naszą bramkę i w tej części zdobyli jeszcze dwa gole.Do przerwy więc było 0-3.Po zmianie stron Złoci wyszli bardziej naładowani i to oni zdecydowanie przeważali i stwarzali sytuacje bramkowe.W 42min padła bramka dla Złotych,a więc brakowały jeszcze dwie bramki do remisu i trzy aby zwyciężyć w tym meczu.Choć sytuacji do zdobycia bramek Złoci stworzyli sporo to nie udało się strzelić kolejnych goli.Goście jeszcze raz w końcowych minutach spotkania zaatakowali i to skutecznie zdobywając na koniec kolejne dwie bramki.Końcowy wynik to 1-5.GŁOWY DO GÓRY CHŁOPAKI NA WIOSNĘ BĘDZIE LEPIEJ!!!!! Za tydzień  11.11.2016r ostatnia kolejka ligowa.Tym razem jedziemy do Wronek.POWODZENIA!!!!!!!