LIGA PLUS:KOLEJNA WYGRANA

LIGA PLUS:KOLEJNA  WYGRANA

W kolejnym spotkaniu ligi PLUS Złoci podejmowali drużynę KP Las Puszczykowo.Początek spotkania rozgrywanego w Puszczykowie był w miarę wyrównany,ale wraz z upływającymi minutami Złoci uzyskiwali coraz większą przewagę.Akcje naszego zespołu były składne i szybkie, z którymi nie radzili sobie gospodarze.Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 4-0 dla naszego zespołu.Druga połowa, to kontynuacja dobrej gry naszego zespołu,który kontrolował to co się działo na boisku.Gospodarze sporadycznie próbowali zaatakować naszą bramkę,ale ich ataki były w porę powstrzymywane przez nasz zespól.Złoci dużo szybciej operowali piłką ,co pozwalało im na przewagę w każdej strefie boiska.Stwarzaliśmy więcej sytuacji bramkowych i oddawaliśmy więcej strzałów na bramkę rywali.W tej części spotkania Złoci zdobyli jeszcze kilka bramek i wynik końcowy tego meczu to 9-0 dla naszej drużyny.BRAWO!!!GRATULACJE CHŁOPAKI!!

BRAMKI:A.DWOREK-3,M.ŁAGODZIŃSKI-1,J.KASPRZAK-1,A.OŹMINA-1,K.SZUDERA-1,A.DZIWISZ-1,A.KASZKOWIAK-1